Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/citalt/domains/cirta.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 397
Čirta: Mechaninio vėdinimo sistemos. Pavasaris be alergijos!
Site Overlay

Mechaninio vėdinimo sistemos. Pavasaris be alergijos!

Ne paslaptis, kad patalpų vėdinimui netrukus bus naudojamos tik mechaninio vėdinimo sistemos, o natūralus vėdinimas liks tik praeitos kartos namų atributas. Jau šiandien mechaninio vėdinimo sistemos įrengimas yra neatsiejamas, kalbant apie naujos statybos namus. Ir tai bene vienas pagrindinių naujos kartos arba modernizuotų namų kokybiško gyvenimo garantas.

Kaip veikia mechaninio vėdinimo sistemos?

vėdinimo sistema

Kiekvienas specialistas pasakys, kad priverstinio vėdinimo sistema yra būtina oro apykaitai patalpose užtikrinti, namų šildymo efektyvumui didinti, drėgmei patalpose kontroliuoti. Šiuo metu rinkoje siūloma įrengti dvejopo tipo priverstinio vėdinimo sistemas:

  1. Ištraukiamosios sistemos, kurios pašalina panaudotą orą iš patalpos drauge su visais kenksmingais mikroorganizmais. Dulkių erkutės sudaro 75 % įvairių alerginių susirgimų.
  2. Tiekiamosios, kurios iš lauko tiekia šviežią orą. Tiesa, šiandien naudojamos sistemos tiekiamą orą gali išvalyti ir esant poreikiui, pašildyti šaltuoju metų laiku. Filtro pagalba išfiltruojami iš lauko keliaujantys įvairūs mikroorganizmai, kietosios dalelės, tabako dūmai bei žiedadulkės.

Tačiau ar apie mechaninio vėdinimo sistemos privalumus tikrai žinote viską?

Iš tiesų apie tai, kad priverstinis patalpų vėdinimas turi labai didelę įtaką alergiškų žmonių gyvenime,nepelnytai užmirštama paminėti. Deja, natūralaus vėdinimo metu, kartu su oru į namus netrukdomai patenka ir visi anksčiau išvardinti ore tvyrantys alergenai. Jau nekalbant apie dulkių erkutes, jau esančias mūsų namuose. Priverstinio vėdinimo sistema ne tik padeda sulaikyti pro langus patenkančius mikroorganizmus, tačiau ir juos pašalinti iš patalpos. O atvirus langus galima tiesiog užmiršti. Ir tai yra labai svarbus aspektas alergiškų žmonių sveikatai.

namų erkutės – vieni iš agresyvesnių mikroorganizmų

Žiedadulkės, namų erkutės – vieni iš agresyvesnių mikroorganizmų, sukeliančių nosies užgulimą, burnos ir akių gleivinės pažeidimus, odos bėrimus. O esant itin dideliam jautrumui, gali sukelti net bronchinę astmą ar žiedadulkių epilepsiją. Net ir esant namuose, alergiškus žmones kamuoja sloga, dusulys, akių tinimas, ašarojimas ir daug kitų simptomų. Deja, tai neišvengiama, jeigu namuose nėra priverstinio vėdinimo sistemos.

vėdinimo sistemos rekuperatorius

Tačiau visa tai galite visiškai užmiršti, nes vėdinimo sistemą įsirengti galite bet kuriuose namuose. Įrengus atitinkamus tiekiamo oro filtrus, jūsų daugiau niekada nevargins pavasarinių augalų žydėjimas ar kaimyno rūkalai. O itin alergiškiems žmonėms rekomenduojama įrengti aukščiausios klasės filtrus, gebančius išfiltruoti net iki 95-98 % augalų žiedadulkių ir sporų.

Čirta – vėdinimo, bei kondicionavimo sistemų įrengimo profesionalai.

Kreipkitės į mus jeigu jums reikia konsultacijos ar darbų atlikimo!

Sekite mus Facebook: Rekuperacinių vėdinimo sistemų montavimas, konsultavimas ir pardavimas

2 thoughts on “Mechaninio vėdinimo sistemos. Pavasaris be alergijos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *