Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/citalt/domains/cirta.lt/public_html/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 397
Čirta: Kiek kainuoja rekuperatoriaus bei vėdinimo sistemos projektavimas?
Site Overlay

Kiek kainuoja rekuperatoriaus bei vėdinimo sistemos projektavimas?

vėdinimo sistemos projektavimas vėdinimo sistemos įrengimo kaina

Vėdinimo sistemos projektavimas – tai pirmasis ir pats svarbiausias žingsnis, norint įsirengti efektyvią vėdinimo sistemą savo namams. Geriausia tuo pasirūpinti dar žiemą, nes sezono metu tai neretai užtrunka ilgiau. Rekuperacinę sistemą sudaro pats įrenginys – rekuperatorius ir cinkuotos skardos arba lankstūs ortakiai.

Nesvarbu, ar jums rekuperacinė sistema yra reikalinga naujam ar renovuotam namui, vėdinimo sistemos projekto kaina skaičiuojama individualiai, nuo namo kvadratūros. Tiesa, kiekviena paslaugas teikianti įmonė turi savo įkainius, o kiek tai kainuoja, tiksliausiai atsakyti galima pateikus konkretaus namo projektą.

Projekto parengimo kaina rinkoje atskirais atvejais siekia nuo 75-300 eurų + PVM, o mūsų projektavimo paslaugos kaina 1 EUR + atvykimo/ kuro išlaidos. Mes taip pat dirbame ir darbo valandomis, bei po jų. Žinoma tiksliai viskas priklauso nuo fakto, ar reikalinga preliminari sąmata ar pilnas projektas, bei ar darbai bus perkami iš mūsų ar ne. Daugiau informacijos suteikiame susisiekus (SUSISIEKTI GALITE ČIA)

Kam reikalingas vėdinimo sistemos projektas?

Kam reikalingas vėdinimo sistemos projektas? Kiek kainuoja vėdinimo sistemos įrengimas

Būtent vėdinimo sistemos projektavimas yra reikalingas tam, kad atsakyti į klausimą, koks rekuperatorius, kiek ir kokie ortakiai jūsų namui reikalingi.

Tai yra centralizuota vėdinimo sistema, tačiau išskirtinais atvejais galima įrengti ir decentralizuotą vėdinimo sistemą – mini rekuperatorius. Tai rekomenduojama daryti tuo atveju, kai nėra galimybės įrengti centralizuotą vėdinimo sistemą – nėra vietos ortakiams įrengti arba atlikta vidaus apdaila.

Nuo ko priklauso vėdinimo sistemos įrengimo kaina?

Kaip jau buvo minėta aukščiau, atsižvelgiant į poreikius, namui gali būti įrengiama centralizuota arba decentralizuota vėdinimo sistema.

Pagal patirtį, centralizuotas rekuperacinės sistemos montavimas prasideda maždaug nuo 20 EUR/m2, tačiau galutinė kaina priklauso nuo daugelio dalykų. Priklausomai nuo to, koks rekuperatorius reikalingas, gamintojo pasirinkimo ir medžiagų kainos, tą patį projektą galima įgyvendinti už skirtingą kainą. Kad būtų lengviau įsivaizduoti, apie 200 m2 namui visos centralizuotos vėdinimo sistemos įrengimas su rekuperatoriumi kainuoja apie 4000 EUR.

Decentralizuotos sistemos įrengimas ir kaina

Kalbant apie decentralizuotos sistemos įrengimą, paslaugų kaina taip pat gali siekti nuo 20 EUR/m2. Verta žinoti, kad kuo daugiau patalpų ir kuo jos didesnės, tuo daugiau arba brangesnių įrenginių reikia, kad užtikrinti tinkamą oro apykaitą. Priklausomai nuo techninių charakteristikų, vienas įrenginys gali aptarnauti 25-60 m2 patalpą. Paprasčiausias mini rekuperatorius kainuoja 200-250 EUR, o brangiausias – net per 1000 eurų, o tai lemia gamintojas, valdymo ypatumai ir pan. Todėl bendrai kaina priklauso nuo reikalingo įrenginių skaičiaus ir jų kainos.

Čirta – vėdinimo, bei kondicionavimo sistemų įrengimo profesionalai.

Kreipkitės į mus jeigu jums reikia konsultacijos ar darbų atlikimo!

Sekite mus Facebook: Rekuperacinių vėdinimo sistemų montavimas, konsultavimas ir pardavimas

3 thoughts on “Kiek kainuoja rekuperatoriaus bei vėdinimo sistemos projektavimas?

  1. Statausi priestatą prie medinio namuko kurio kv yra 25 su priestatu ir antru aukštų bus apie 80 kvadratų kiek kainuotų įrengti rekuperacine sistema su darbais projektų ir medžiagomis apitiksliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *